به منظور پیروی از قوانین ضد پولشویی، لازم است تمام کاربران نسبت به تایید هویت خود اقدام کنند.

تایید هویت با ارائه مدارک مربوطه انجام می‌شود.

برای احراز هویت کاربر، اطلاعاتی از قبیل شماره ملی، شماره موبایل، تصویر مدرک شناسایی معتبر و تصویر سلفی (طبق فرمت درخواستی) مورد نیاز است.

در صورت وجود هرگونه تخلف در احراز هویت، اعم از تغییر نرم‌افزاری و استفاده از مدارک دیگران، بدیهی است که مسئولیت حساب کاربری بر عهده‌ی شخص صاحب حساب است و ایلگار حق توقف ارائه‌ی خدمات به کاربر مذکور و ارجاع کاربر به مراجع ذیصلاح را دارد.

همچنین ایلگار متعهد به نگهداری اطلاعات شخصی کاربران است و متعهد می‌شود که از هیچ یک از مدارک سوءاستفاده‌ای نخواهد شد.

اگر از فعالیت‌های غیرقانونی کاربر خسارتی به ایلگار وارد شود، ایلگار می‌تواند ضرر وارد شده را از کاربر مطالبه نماید.

ایلگار خود را ملزم به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربر می‌داند و این اطلاعات را در Cold Storage نگهداری می‌کند.

شایان ذکر است که این اطلاعات نزد ایلگار محفوظ هستند و بغیر از استعلام قضایی یا انتظامی، تحت هیچ شرایطی در اختیار شخص و یا سازمان دیگری قرار داده نمی‌شوند.

استفاده از خدمات ایلگار، از جمله ثبت نام و احراز هویت، خرید، فروش، واریز، برداشت و غیره، به این معنی تلقی می‌شود که کاربر قوانین مذکور را تایید و قبول کرده‌است و در غیر این صورت،از همکاری با وی اجتناب میشود..

-هرگونه تغییر در قوانین، شروط و مفاد ارائه خدمات، کارمزدها و مقررات مشابه، از طریق ایلگار به کاربران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

احراز هویت

Over the counter (OTC)
به معنای “خارج از بورس” است و به معاملاتی اطلاق می‌شود که بر روی بورس ها انجام نمی‌شود و به صورت مستقیم بین دو طرف صورت می‌گیرد. به عبارت دیگر، OTC معاملاتی هستند که به صورت مستقیم بین فروشنده و خریدار انجام می‌شوند و در مقابل معاملات بورسی که به صورت عمومی و با استفاده از سیستم های بورسی انجام می‌شود، صورت می‌گیرند.

در مورد سفارش گذاری خرید و فروش تتر و دیگر ارزهای دیجیتال نیز می‌توان از OTC استفاده کرد. برای این کار، می‌توانید با ایلگار مستقیماً تماس بگیرید و قیمت و شرایط معامله را با آنها تعیین کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید با صرافی‌های مختلفی که معاملات OTC را ارائه می‌دهند، تماس بگیرید و قیمت تتر را بررسی کنید و سپس با توجه به شرایط، سفارش خرید یا فروش خود را ثبت کنید.

از پیام شما متشکرم ارسال شده است.
هنگام ارسال پیام شما خطایی روی داد. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.